کاربران عزیز لطفا قبل از هر خرید در فروشگاه فایل های دیجیتال ابتدا قوانین و مقررات بیان شده در این صفحه را مطالعه کنید زیرا خرید از سایت به منزله موافقت شما با قوانین “3 سوت فایل – فروشگاه فایل های دیجیتالی” می باشد.

قوانین فروشگاه فایل های دیجیتال

 1. کلیه فعالیت های این فروشگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. هر فرد تنها می تواند یک حساب کاربری داشته باشد.
 3. کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۵ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از خدمات فروشگاه فایل های دیجیتال و خرید محصولات را داراست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۵ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.
 4. کاربران می پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی ثبت نام را مطابق با واقعیت، صحیح و به روز وارد کنند و شخص کاربر مسئول عدم صحت و به روز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، فروشگاه فایل های دیجیتال هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.
 5. کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات فروشگاه فایل های دیجیتال انجام می شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.
 6. استفاده از محصولات صرفا روی یک سیستم مجاز می باشد. هر چند تمامی محصولات به صورت لایه باز و قابل ویرایش ارائه می شوند اما فقط خریدار اصلی را پشتیبانی خواهیم کرد.
 7. کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی به وی اعطا شده است.
 8. درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب فروشگاه فایل های دیجیتال متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت ۱۰ برابر هزینه‌های صورت گرفته به فروشگاه فایل های دیجیتال خواهد بود.

-شرایط عدم مرجوعی محصولات

کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت نماید.

در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول به هیچ عنوان وجود ندارد:

 1. خرید اشتباه؛
 2. خرید تکراری؛
 3. عدم توجه به توضیحات و امکانات فایل؛
 4. عدم توجه به نیازمندی های لازم جهت نصب و استفاده از فایل که در توضیحات درج شده است؛
 5. عدم توانایی در استفاده از فایل به دلیل ضعف دانش فنی؛
 6. عدم تجهیز به نیازهای مورد نظر در شرایطی که در توضیحات محصول نیز این امکانات درج شده باشد؛
 7. عدم نیاز به فایل
 8. عدم استفاده از فایل

-شرایط قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

مهم‌ترین مواردی که منجر به غیرفعال شدن حساب کاربری خواهد شد به شرح زیر می‌باشد:

 1. فروش و یا پخش محصولات فروشگاه فایل های دیجیتال به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر.
 2. در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره همراه متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام نماید.
 3. کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد.
 4. هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار فروشگاه فایل های دیجیتال شود.
 5. توهین و یا افترا زدن به فروشگاه فایل های دیجیتال یا سایر کاربران (از جمله ارائه اطلاعات اشتباه و خلاف واقعیت در فضای مجازی).
 6. به سبب اعمال مغرضانه حساب کاربری فردی مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید.
 7. کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری ، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.
 8. تغییر در محصولات و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
 9. در صورتی که کاربر از فروشگاه فایل های دیجیتال محصولی را خریداری نکرده باشد، مدیریت فروشگاه می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه ای به ایمیل ثبت شده در سیستم،مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات فروشگاه را حذف نماید.
 10. مدیریت فروشگاه فایل های دیجیتال در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به کلیه خدمات را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

-قوانین بخش دیدگاه

 1. بخش «دیدگاه» بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان فروشگاه فایل های دیجیتال تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.
 2. بدیهی است فروشگاه فایل های دیجیتال در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران از نظر فنی مورد تائید فروشگاه فایل های دیجیتال نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.
 3. نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.
 4. سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر باشد.
 5. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. دسترسی کاربر به حساب کاربر بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.
 6. کاربر می پذیرد صرفا با همان مشخصات اولیه ای که اقدام به خرید محصول نموده، نظر خود را درج می نماید تا برقراری ارتباط جهت انجام پیگیری های بعدی سریعتر باشد.

-ارتباطات الکترونیکی

 • کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربر و مدیریت فروشگاه فایل های دیجیتال از طریق اطلاعات و مشخصات ثبت شده در سیستم صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

-شرایط پشتیبانی از محصولات

 1. کلیه محصولات موجود در فروشگاه، قبل از انتشار چندین بار در سیستم های مختلف بررسی و ارزیابی می شوند تا هیچ گونه خطا یا مشکلی نداشته باشند لذا بخش پشتیبانی فروشگاه فایل های دیجیتال در راستای رفع مشکلات احتمالی پاسخگوی شما می باشد اما ما تلاش خواهیم کرد تا راهنمایی های لازم جهت رفع مشکلات خارج از محدوده را از طریق ریموت به سیستم،ایمیل ،تلگرام و دیگر روش ها ارائه کنیم و در مواردی که به تشخیص گروه پشتیبانی، ایراد فنی از سمت سیستم کاربر باشد با اعلام مشکل و رفع ایراد وارده توسط کاربر، زمان دیگری جهت فعال نمودن محصول روی سیستم کاربر تعیین خواهد شد.
 2. ارائه خدمات پشتیبانی برای کلیه محصولات از زمان خرید به صورت نامحدود می باشد لذا فروشگاه فایل های دیجیتال در هر زمان ملزم به پاسخگویی به خریدار و رفع مشکل یا ایراد احتمالی موجود در محصول می باشد.
 3. به روزرسانی برخی از محصولات در اسرع وقت در سایت قرار خواهد گرفت.کاربران می توانند با ورود به حساب کاربری خود، نسخه جدید محصول خریداری شده را دریافت نمایند.
 4. خدمات پشتیبانی به صورت لحظه ای نخواهد بود لذا ممکن است پاسخگویی به تیکت ها بین 1 تا 24 ساعت متغیر باشد.
 5. ارائه راهنمای فارسی استفاده از محصولات صرفا در حد راه اندازی و اضافه نمودن محصول به نرم افزار اصلی می باشد. برای کاربرد حرفه ای می بایست محصول آموزشی مرتبط به صورت جداگانه خریداری گردد.

-خدمات غیرمجاز

ثبت فایل و ارائه ی خدماتی که به هر شکل شامل موارد زیر باشند، در فروشگاه فایل های دیجیتال ممنوع می باشد:

 • مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
 • نقض حریم شخصی افراد
 • استفاده از عبارات و کلمات نامناسب
 • توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت ها، لهجه ها، و گویش های مختلف
 • برنامه و روش های عبور از فیلترینگ
 • معرفی و یا آموزش نرم افزار های هک و روش های نفوذ غیرمجاز
 • انواع بدافزارها
 • خدمات واسطه گری مالی و سبدگردانی
 • فعالیت های غیرمجاز بازاریابی شبکه ای و هرمی
 • ابزارها و روش ها و سایر مصادیق جرایم رایانه ای
 • فایل هایی با محتواهای نامطلوب
 • بانک شماره تلفن ها و یا تلفن های همراه
 • بازی رایانه ای بدون ارائه ی مجوز از بنیاد ملی بازی های رایانه ای
 • مشاوره های تخصصی در حوزه ی سلامت (نظیر رژیم غذایی) بدون ارائه ی مجوزهای مربوطه
 • کتاب های الکترونیکی بدون مجوز نشر دیجیتال
 • خدمات مرتبط با خرید و فروش و انجام و تدوین پایان نامه و پروژه و پروپزال دانشجویی
 • انواع ضمانت های بلندمدت
 • ارائه محتواهای آموزشی دارای کپی رایت

-سایر شرایط

 1. تغییرات و سفارشی سازی هر یک از محصولات توسط ما با دریافت هزینه امکان پذیر است.
 2. تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد فروشگاه فایل های دیجیتال محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، فروشگاه فایل های دیجیتال مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،
 3. کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را مطالعه نموده و به فهم کامل از مفاد و شرایط رسیده لذا موافقت خود را با کلیه بندها اعلام می‌نماید از این رو مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه میان فروشگاه فایل های دیجیتال و کاربر است.
 4. فروشگاه فایل های دیجیتال می تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب سایت یا در زمانی که فروشگاه فایل های دیجیتال تعیین می نماید، لازم الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد.

با تشکر – مدیریت فروشگاه فایل های دیجیتال – 3سوت فایل